Forum dla Graczy z CargoTycoon oraz Call of War

Dla ludzi z pasją...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-09 21:40:16

shymko
AR-SPED
Dołączył: 2015-02-12
Liczba postów: 1
WindowsOpera 36.0.2130.46

Muzyka Naszego Życia

Witajcie. Zakładam tutaj nowy wątek, po jakże długiej przerwie. Chciałbym, abyście podali - każdy z osobna, jaka muzyka(gatunek) towarzyszy Wam w życiu codziennym, swoje doświadczenia z muzyką, przemyślenia i wspomnienia z nią związane. Wasze wypowiedzi później będą ujęte w książce z tematem zawartym w niniejszym wątku. Proszę o szczere wypowiedzi(bez koloryzowania).

Offline

#2 2016-04-16 20:52:41

KtośCoś
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-15
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: Muzyka Naszego Życia

Cóż w moim życiu codziennym od dziecka głównie towarzyszy mi hip-hop/rap. Pamiętam to jak dziś kiedy to siostra przyniosła do domu już wysłużoną kasetę Liroya "Alboom" i pozwoliła mi ją słuchać kiedy rodziców nie było w domu no i wtedy zaczęła się moja przygoda z muzyką hip-hop która trwa aż po dzień dzisiejszy. Będąc jeszcze brzdącem  który za grosz nie rozumiał większości tekstów twardo próbowałem utożsamiać się z tą kulturą ale z marnym skutkiem... Przyszły lata szkolne i wtedy tak naprawdę zaczęło się moje prawdziwe poznawanie tej kultury i muzyki  nie będąc już na łasce starszej siostry która miała swoje humorki i nie zawszę mi pozwalała słuchać jej kaset a potem CD'eków. Zaczęło się pierwsze pożyczanie od kolegów kaset lub płyt potem były pierwsze własne płyty i wymiany poznawanie nowych składów nowych "nutek" itd... Przede wszystkim zaczęło się ostre katowanie płyt na chińskim discman'ie który zawszę miał tendencje do rozpadania się po czterech miesiącach to były czasy.


Ot taka historia strasznie skrócona ale jakbym miał napisać wszystko od A do Z nie starczyłoby mi czasu.
Tekst można do woli korektować.


"Dictum, factum"

Offline

#3 2016-04-16 22:39:19

My Tom
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-16
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 43.0

Odp: Muzyka Naszego Życia

Witam. Ja od dzieciństwa słucham różnej muzyki jaka mi podejdzie od polskich aż po zagraniczną muzykę a chcę to zmienić ja jakąś muzykę nowoczesną, która by się każdemu spodobała gdyż mamy XXI wiek a z postępami idziemy do przodu i żeby wprowadzić w życie muzykę Techno tym bardziej na czasie tak by każdy przy niej się bardzo dobrze czuł i by się bawił bo taka muzyka bardziej pasuje do młodzieży tak żeby się czuli w tym co najbardziej lubią i się czują, a nie w takiej muzyce Disco Polo. Gdyż taka muzyka ciągnie do życia i im tego bardzo brakuje bo nie mają jak się wyszaleć.
Ludzie, którzy nie wiedzą co to znaczy muzyka Techno to na prawdę nie mają pojęcia od młodzieży.

Offline

#4 2016-04-19 19:36:44

protek
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-19
Liczba postów: 1
UbuntuChromium 49.0.2623.108

Odp: Muzyka Naszego Życia

Siema, to mój pierwszy post tutaj.
Na S6 kolega MaxKolonko poprosił nas o wyrażenie swojego zdania w tym temacie. Wcześniej podawał adres tego forum.
Nie wiem jaki ma związek ten temat z grą w CT a już tym bardziej na S6.
Dlatego teraz ja ładnie zaoftopuje i poproszę, aby nie spamić CB na S6. Macie tablicę. Tam sobie czyńcie co dozwolone.
A poza tym uważam że unia europejska powinna zostać zniszczona.
Śmieszne filmiki że aż boki zrywać huehue

Offline

#5 2016-04-19 20:24:56

Wolverin
GWS
Skąd: Ełk
Dołączył: 2015-12-01
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 49.0.2623.112

Odp: Muzyka Naszego Życia

protek napisał/a:

Siema, to mój pierwszy post tutaj.
Na S6 kolega MaxKolonko poprosił nas o wyrażenie swojego zdania w tym temacie. Wcześniej podawał adres tego forum.
Nie wiem jaki ma związek ten temat z grą w CT a już tym bardziej na S6.
Dlatego teraz ja ładnie zaoftopuje i poproszę, aby nie spamić CB na S6. Macie tablicę. Tam sobie czyńcie co dozwolone.
A poza tym uważam że unia europejska powinna zostać zniszczona.
Śmieszne filmiki że aż boki zrywać huehue


Kolego żyjemy w wolnym kraju i każdy może się wypowiadać a co do spamu na s6 to chyba jeszcze nie widziałeś prawdziwego nie chcesz to nie pisz na tym forum twoja sprawa ale takie komentarze pozostaw dla siebie.

Wiadomość dodana po 06 min 39 s:
A wracają do tematu...

Ja osobiście słucham różnej muzyki ale najbardziej wpada mi w ucho nuta Linkin Park kiedy tylko mam czas i złapie ochotę to puszczam sobie ich kawałki zawsze mnie uspokajają. Niby mocne brzmienie ale mają w swojej dyskografii dużo nut które niosą ukojenie

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wirtualnysuchylas - mafiapolatach - ferirpg - palmlife - anarchy